Kurzy

Kurzy

Fyziognomický kurz
Práce s vlastním životopisem

Kurz vám rozšíří znalosti v oblasti fyziognomie a naučí vás, jak lépe odhadnout a rozpoznat různé typy osobností na základě fyziognomických prvků. Naučíte se, co lze vyčíst z vrásek na jednotlivých částech obličeje, velikosti a tvaru úst, nosu, očí, uší, kde ve tváři naleznete inteligenci, adaptabilitu, spolupráci, moc, vytrvalost, chuť po úspěchu i vztahy partnerské či rodinné, upřímnost i skrývající se zákeřnost. Zároveň si rozšíříte znalost čtení emocí z mimiky obličeje, neverbálního vyjadřování těla i jak reflektovat a využít různé emoční okamžiky.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen každému, kdo má zájem rozšířit si znalosti v oblasti fyziognomie, lépe se orientovat v mezilidských vztazích a snáze porozumět jednání druhých osob.

Aktuální termíny kurzu

Kapacita kurzu max. 6 účastníků
10.00–14.30, místo školení: Praha 4, ul. Hadovitá

aktuální termíny připravujeme

Fyziognomický kurz
pro firmy

Úspěch byznysového jednání tkví v kvalitě nabízené služby či produktu, v komunikaci, ve vybudování důvěryhodného vztahu a vždy v perfektní připravenosti.

Kurz vám rozšíří znalosti v oblasti fyziognomie a naučí vás, jak lépe odhadnout a rozpoznat různé typy osobností na základě fyziognomických prvků. Naučíte se, co lze vyčíst z vrásek na jednotlivých částech obličeje, velikosti a tvaru úst, nosu, očí, uší, kde ve tváři naleznete inteligenci, adaptabilitu, spolupráci, moc, vytrvalost i chuť po úspěchu. Zároveň si rozšíříte znalost čtení emocí z mimiky obličeje, neverbálního vyjadřování těla i jak reflektovat a využít různé emoční okamžiky.

Na základě obličeje si vytváříme představu o druhých, zaujímáme vůči nim postoje a v neposlední řadě se rozhodujeme, jak se k nim budeme chovat. Každý z nás má zkušenosti s vnímáním obličejů druhých a na tomto základě si odvozuje vědomě i nevědomě své interpretace a hodnocení.

Připravte se na jednání s protistranou dříve, než se s danou osobou potkáte. Připravenost vám vkládá karty do rukou a tak je na vás, kterou vyložíte jako poslední.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro lidi, kteří vedou týmy, obchodní a pracovní jednání, nabírají nové kolegy do týmů, podílejí se na rozvoji a tréninku lidí.


Kontakt

Kontaktujte mě na telefonu +420 739 445 638 nebo prostřednictvím formuláře níže.